Kierowca CE – 3.1– firanka – j. angielski – międzynarodówka

region zatrudnienia: Lipsk, Brema lub Dortmund

Podstawowe obowiązki:

  • prowadzenie zestawu typu naczepa firanka – Mercedes lub Man
  • przewóz artykułów tekstylnych w trasach krajowych po Niemczech oraz międzynarodowych, m. in. po Wielkiej Brytanii, Francji, Austrii, Szwajcarii i Danii
  • komunikacja z dyspozytorem w języku angielski lub niemieckim
  • sporadycznie pomoc w załadunku wózkiem widłowym

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

  • pracę w systemie zjazdowym 3.1
  • możliwość korzystania z zaplecza socjalnego przy bazach firmy,
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
  • zarobki za 3 tygodnie pracy 1900 € netto

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:

  • pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń,
  • pracę w dużej firmie transportowo-logistycznej,
  • prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
  • opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
  • prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
  • pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:

  • prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy,
  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego
  • doświadczenia jako kierowca CE w trasach międzynarodowych

Mile widziane:

  • uprawnienia na wózek widłowy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: rekrutacja@luksmann.de

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713 lub 0048 505 500 420

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Fragebogen - für welche Bedingungen suchen Sie Mitarbeiter?

Stellenbeschreibung

Anstellungstermin

Arbeitssystem

Anforderungen

Führerschein

Was bieten Sie an

Angebot für den Mitarbeiter: Brutto-Gehalt im Arbeitsvertrag, Spesen, Prämien

Vor der Anreise von dem Kandidaten erhalten Sie von uns sein Profil zusammen mit den Dokumenten sowie das persönliche Telefongespräch.
Unsere Suche starten wir erst nachdem wir den Vertrag mit Ihrer Firma unterschreiben.

Das Ausfüllen des Fragebogens ist nicht obligatorisch, ist aber für unseren Recruiter bei der Vorbereitung vom individuellen kostenlosen Angebot für Ihre Firma behilflich.

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon kontaktowy

Adres email (wymagane)

Załącz CV